צרו קשר
ּ

חשמלאי בנס ציונה

חשמלאים בנס ציונה ? שירות חשמל בנס – ציונה ? כן , מצאת אותי , יואל ג'רסי – חשמלאי מוסמך

אשמח לתת לך שירות מהיר , אמין ומקצועי .

שלום וברכה , אני יואל ג'רסי בעל נסיון של מעל 30 שנה בתחום החשמל !

אני חשמלאי אשר מתמחה במתן שירות יעיל ומקצועי לכל תקלת חשמל או פתרון חשמל נדרש .

חשמל זה לא משחק ילדים, חשמלאי בנס ציונה והסביבה יש לבחור בקפידה מפני שזה לא רק מסתכם אם הדוד חשמל מקצר או לא, טיפול לא נכון במערכות חשמל בבית על ידי שרלטנים שקוראים לעצמם חשמלאים יכול להמית אסון ומפחי נפש גדולים. כולנו צופים בתכניות כמו "יצאת צדיק" ובעבר כלבודק כמובן ועדים לכל הנוכלות, העושק (לעתים קרובות של חסרי ישע) והפריצות שיש בתחום השיפוצים בכלל והחשמל בפרט. במאמר זה נעמוד בקצרה על כמה דגשים שטוב יהיה אם תאמצו כאשר תצטרכו אתם לבחור בעל מקצוע לעבודה הבאה שלכם.

איך לבחור חשמלאי בנס ציונה

בראש ובראשונה יש לדעת כי לחשמלאים מוסמכים ישנן דרגות הסמכה אשר כל אחת מהן תאפשר עבודה על פרויקטים גדולים ומורכבים יותר בהתאם לדרגת ההסמכה של החשמלאי. לצורך העניין, חשמלאי שיהיה מוסמך לתקן את הקצר בארון החשמל הביתי לא יהיה רשאי להתקין מערכת חשמל של בניין שלם אם אין ברשותו ההסמכה הדרושה לכך. אם כן, קודם ננתח את הצורך שלנו ובהתאם נחפש חשמלאי בנס ציונה והסביבה. בנוסף, כמובן, חשוב ביותר שנבדוק שלבעל המקצוע גם יש את התעודות הנדרשות ונבקש שיציג אותן בפנינו. כפי שציינו, ישנן כמה דרגות בהסמכת החשמלאי:

  1. דרגת חשמלאי עוזר: כשמו כן הוא, העוזר. חשמלאי עוזר אינו רשאי לבצע עבודות חשמל כלל ללא פיקוח של חשמלאי עם הסמכה גבוהה יותר.
  2. דרגת חשמלאי מעשי: מוסמך לבצע עבודות במתח נמוך של 1X40 אמפר. מוסמך לעסוק בביצוע עבודות חשמל כולל עריכת תכניות במתקני חשמל במתח נמוך (למעט תכנון הארקת יסוד) במבנים המשמשים כמשרדים או דירות מגורים.
  3. דרגת חשמלאי מוסמך: אותם הדברים אותם רשאי לבצע החשמלאי המעשי מתייחסים גם לגבי החשמלאי המוסמך. אולם, החשמלאי המוסמך רשאי לעבוד עם מערכות חשמל בעלות מתח גבוה יותר של 3X80 אמפר.
  4. דרגת חשמלאי ראשי: אותן הסמכויות כמו השניים הקודמים עם רישיון לעסוק במערכות עם רמת מתח של 3X250 אמפר.

ובכן, הדרגות ממשיכות לעלות ומגיעות עד מהנדס חשמל, אבל אלו לא הדרגות שצריכות להעסיק אותנו. לרוב, חשמלאי מוסמך יידע לתת מענה למרבית תקלות החשמל בבית.

 

חשמלאי בנס ציונה – עבודות חשמל מקצועיות

יואל ג'רסי הבעלים והמייסד של חברת 'יואל ג'רסי חשמל' הוא חשמלאי בנס ציונה והמרכז בעל ניסיון וידע עתירי שנים ואלפי פרויקטים מרשימים באמתחתו. יואל בעל רישיון חשמלאי מוסמך חרט על דגלו את ערכי המקצועיות, האיכות, השירות ואולי הערך החשוב ביותר – האמינות. פנו אלינו עם כל שאלה והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם תשובה. כי כאמור, חשמל זה לא משחק ילדים.

חשמלאי בנס ציונה

רוצים לקרוא עוד על כל נושא חשמלי שרציתם לדעת עליו ולא ידעתם איך ??? לחצו כאן

התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת :

052-826-259-3 – חשמל 24 שעות ביממה !

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ