צרו קשר
ּ

חשמלאי בתל אביב

חשמלאי בתל אביב

חשמל זה לא משחק ילדים. חשמלאי בתל אביב והסביבה יש לבחור בקפידה מפני שזה לא רק מסתכםאם הדוד חשמל מקצר או לא, טיפול לא נכון במערכות חשמל בבית על ידי שרלטנים שקוראים לעצמם חשמלאים יכול להמית אסון ומפחי נפש גדולים. כולנו צופים בתכניות כמו "יצאת צדיק" ובעבר כלבודק כמובן עדים לכל הנוכלות, העושק והפריצות שיש בתחום השיפוצים בכלל והחשמל בפרט. במאמר זה נעמוד בקצרה על כמה דגשים שטוב יהיה אם תאמצו כאשר תצטרכו אתם לבחור בעל מקצוע לעבודה הבאה שלכם.

איך לבחור חשמלאי בתל אביב

בראש ובראשונה יש לדעת כי לחשמלאים מוסמכים ישנן דרגות הסמכה אשר כל אחת מהן תאפשר עבודה על פרויקטים גדולים ומורכבים יותר בהתאם לדרגת ההסמכה של החשמלאי. לצורך העניין חשמלאי שיהיה מוסמך לתקן את הקצר בארון החשמל הביתי לא יהיה רשאי להתקין מערכת חשמל של בניין שלם אם אין ברשותו ההסמכה הדרושה לכך.אם כן קודם ננתח את הצורך שלנו ובהתאם נחפש חשמלאי בתל אביב והסביבה. בנוסף , כמובן, חשוב ביותר שנבדוק שלבעל המקצוע גם יש את התעודות הנדרשות ונבקש שיציג אותן בפנינו. כפי שציינו , ישנן כמה דרגות בהסמכת החשמלאי:

  1. דרגת חשמלאי עוזר: כשמו כן הוא , העוזר חשמלאי עוזר אינו רשאי לבצע עבודות חשמל כלל ללא פיקוח של חשמלאי עם הסמכה גבוהה יותר.
  2. דרגת חשמלאי מעשי: מוסמך לבצע עבודות במתח נמוח של 1 כפול 40 אמפר . מוסמך לעסוק בביצוע עבודות חשמל כולל עריכת תכניות במתקני חשמל במתח נמוך למעט תכנון הארקות במבנים המשמשים כמשרדים או דירות מגורים
  3. דרגת חשמלאי מוסמך: אותם הדברים אותם רשאי לבצע החשמלי המעשי מתייחסים גם לגבי החשמלאי המוסמך . אולם, החשמלאי המוסמך רשאי לעבוד עם מערכות חשמל בעלות מתח גבוה יותר של 3 כפול 80 אמפר.
  4. דרגת חשמלאי ראשי: אותן הסמכיות כמו השניים הקודמים עם רישיון לעסוק במערכות עם רמת מתח של 3 כפול 250 אמפר.ובכן, הדרגות ממשיכות לעלות ומגיעות עד מהנדס חשמל, אבל אלו לא הדרגות שצריכות להעסיק אותנו. לרוב, חשמלאי מוסמך יידע לתת מענה למרבית תקלות החשמל בבית. חשמל של עבודות חשמל יואל גרסי הבעלים והמייסד של חברת יואל גרסי חשמל" הוא חשמלאי בתל אביב והמרכז בעל ניסיון וידע עתירי שנים ואלפי פרויקטים מרשמים באמתחתנו. יואל בעל רשיון חשמלאי מוסמך חרט על דגלו את ערכי המקצועיות , האיכות, השירות ואולי הערך החשוב ביותר – האמינות פנו אלינו עם כל שאלה והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם תשובה. כי כאמור , חשמל זה לא משחק ילדים….
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ