צרו קשר

  ּ

  בדיקת הארקה בבית

  הארקה לקויה עשויה להביא למצבים מורכבים אשר עלולים להעמיד חיי אדם בסכנה. חברת 'יואל ג'רסי חשמל' מבצעת בדיקת הארקה בבית ומאפשר לאינספור משפחות ליהנות מסביבת מגורים נינוחה, נעימה ובטיחותית. הצוות המקצועי שלנו שמח לעמוד לרשותכם בכל ויסייע גם בביצוע הבדיקות הנדרשות וביצוע כלל הפעולות הנדרשות לשם הבטחת הארקה תקינה ובטיחותית. אין סיבה להתפשר על מקצועיות החברה ורמת הבטיחות אותה יכולה להקנות לכם, כך שפנו כבר היום אל חברתנו ותוכלו גם אתם ליהנות משירות מקצועי אשר מתבסס על למעלה משלושה עשורים של ניסיון עשיר בתחום עבודות החשמל השונות.

   

  בדיקת הארקה בבית – נקודות שכדאי לדעת בנושא

  שמירה על תקינות מערכת החשמל בבית הינה חיונית ותהיה זו אשר תבטיח את רמת הבטיחות המיטבית והנחוצה לשם שמירה על סביבת מגורים בטוחה ונעימה. הארקה היא למעשה מערכת בטיחות חשמלית אשר נועדה להגן על כל בני הבית ובאי המקום מפני התחשמלות. כבל ההארקה עובר בכל נקודות החשמל בבית, לרבות אלו אשר מגיעות לגג או נקודות התאורה בכל רחבי הבית. כבל זה מהווה מעין "נטיב מילוט" המאפשר לחשמל לזרום לאדמה בשעת תקלה. כך שביצוע בדיקת הארקה בבית יהווה את הדרך היעילה ביותר לווידוא כי המערכת פועלת בצורה היעילה והמיטבית ותוכל להמשיך ולהגן עליכם בצורה יעילה גם בעתיד.

   

  בדיקת תקינות הארקה בבית

  זכרו, ביצוע בדיקות תקופתיות על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום החשמל מהווה את הדרך היעילה ביותר לשמירה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. כך למעשה התקנה ותחזוקה איכותית ומדויקת של אמצעי הארקה בבתים בישראל מעניקים לאינספור אנשים את האפשרות להתנהל בצורה מיטבית, יעילה ובטוחה בביתם ללא חשש מהתחשמלות וקצרים במערכת החשמל הביתית. חברת 'יואל ג'רסי חשמל' מעניקה לכם את האפשרות ליהנות משירות מקצועי ששם את הצרכים שלכם במרכז ומתאים להם את המענה האפקטיבי והמיומן הדרוש. לקבלת מידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 052-8262593.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ