צרו קשר

  ּ

  בעל המקצוע הגיע בזמן, היה מקצועי, נעים, שירותי ונקי!

  עידן , רחובות

  בעל מקצוע מאד יסודי, לא מחפש לרמות, משתף בכל פעולה שעשה, והעבודה בוצעה לשביעות רצוני.

  חגית , יבנה

  בעל המקצוע הגיע בזמן, היה אדיב, מקצועי שירותי וביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

  אבי , ראשון לציון

  בעל המקצוע היה נעים הליכות ומקצועי!!

  דרור , נס ציונה
  תיאור השירות:
  החלפת ממסר פחת.
  חוות דעת:
  היה ממש אחלה! הגיע בקריאת לילה כשלא היה חשמל בכלל ביום חמישי בערב. הגיע תוך 29 דקות מרגע השיחה והיה אדיב מאוד, מאוד נחמד והסביר בדיוק מה עושה ומה לא תקין.
  רועי פרידמן, תל אביב.
  תיאור השירות:
  החלפת מפסק פחת בלוח חשמל.
  חוות דעת:
  היה יום שישי בערב, לא רק שהוא היחיד שהוא הסכים להגיע, הוא עזב את מה שהוא עשה והגיע מהר. הייתי עם שני ילדים קטנים בבית והכול היה חשוך. הוא סידר את התקלה במהירות, היה מאוד נחמד ואני מאוד מרוצה!!
  מיכל אלון, תל אביב.
  תיאור השירות:
  החלפת גוף חימום בבוילר.
  חוות דעת:
  הוא היה בסדר גמור, איך שדברתי איתו הוא ישר ידע מה הבעיה, הוא הוכיח לי שמדובר בגוף חימום. הוא היה אדיב ונחמד, הגיע בזמן ונתן שירות לעניין. ניראה שהוא יודע מה הוא עושה.
  רועי אלדור, תל אביב.
  תיאור השירות:
  העתקת נק' חשמל והוספה של שקעים.
  חוות דעת:
  התרשמנו מאיש מאוד נחמד, משיחה איתו מבינים שיש לו ידע וניסיון בתחום החשמל. הגיע בזמן שניקבע, עם החומרים הרלוונטים ומאוד השתדל. היו 2 דברים שהפריעו לי במהלך העבודה: סיכמנו על הנחה במחיר וכשהוא סיים את העבודה ובעלי שילם לו נשכחה ההנחה המובטחת והתשלום היה מלא. יש לציין כי ניתנו לו עוד משימות, וכמובן לא ציפנו למחיר זהה, אלא להנחה כפי שהבטיח. דבר שני- רמת הגימור היתה נמוכה. בהעתקת מיקום השקעים, נעשתה חציבה בקיר והמילוי שהוא ביצע היה באיכות ירודה. כשביקשתי שינסה להחליק את סימני החציבה הוא אמר לי להזמין צבעי על מנת לתקן את זה… כדי להגיע לגמר אסתטי.
  נוגה אלדור, תל אביב.
  תיאור השירות:
  החלפת פקק ראשי בלוח חשמל בדירה.
  חוות דעת:
  היה ממש מצוין ומקסים. הגיע מהר ודאג לעשות עבודה טובה ואיכותית. גם המחיר היה בסדר אבל אין לי אינדיקציה כי לא עשיתי השוואה. אנחנו מרוצים מכם וכיף לדעת שיש אתר כזה.
  קלרה אלון, רחובות.
  תיאור השירות:
  ניתוק קו תקול בקיר עקב נזילת חשמל שגרמה לחצי בית להיות מנותק מחשמל.
  חוות דעת:
  הוא היה יסודי אבל נדרשו לו שני ביקורים כדי לאתר ולתקן את הבעיה. קיוויתי וציפיתי ממנו שיסיים את העבודה בביקור אחד. הוא גם לקח תשלום גבוה יותר ממה שחשבתי שהעבודה שביצע אמורה לעלות. הוא ניסה להציג את זה כאילו לקח לו הרבה זמן לאתר את הבעיה. לדעתי הוא היה אמור להגיד לי מראש אם העבודה מגיעה לסכומים כאלו. הוא כן יודע מה הוא עושה, והוא מבצע את העבודה בצורה מקצועית, אבל לדעתי "מורח" את הזמן ללא הצורך.
  מיכל וקנין, יבנה.

  עמוס מלמד

  חשמלאי מעולה. בא ותיקן תקלה במהירות חד וחלק. .אדיב צנוע והוגן במחיר.כבוד

  עמוס מלמד
  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ