צרו קשר

  ּ

  חשמלאי בנס ציונה

  חשמלאי בנס ציונה

  שירות חשמל בנס – ציונה ? כן , מצאת אותי , יואל ג'רסי – חשמלאי מוסמך

  אני חשמלאי בנס ציונה ואשמח לתת לך שירות מהיר , אמין ומקצועי .

  שלום וברכה , אני יואל ג'רסי בעל נסיון של מעל 30 שנה בתחום החשמל !

  אני חשמלאי אשר מתמחה במתן שירות יעיל ומקצועי לכל תקלת חשמל או פתרון חשמל נדרש .

  חשמל זה לא משחק ילדים, חשמלאי בנס ציונה והסביבה יש לבחור בקפידה מפני שזה לא רק מסתכם אם הדוד חשמל מקצר או לא, טיפול לא נכון במערכות חשמל בבית על ידי שרלטנים שקוראים לעצמם חשמלאים יכול להמית אסון ומפחי נפש גדולים. כולנו צופים בתכניות כמו "יצאת צדיק" ובעבר כלבודק כמובן ועדים לכל הנוכלות, העושק (לעתים קרובות של חסרי ישע) והפריצות שיש בתחום השיפוצים בכלל והחשמל בפרט. במאמר זה נעמוד בקצרה על כמה דגשים שטוב יהיה אם תאמצו כאשר תצטרכו אתם לבחור בעל מקצוע לעבודה הבאה שלכם.

  איך לבחור חשמלאי בנס ציונה

  בראש ובראשונה יש לדעת כי לחשמלאים מוסמכים ישנן דרגות הסמכה אשר כל אחת מהן תאפשר עבודה על פרויקטים גדולים ומורכבים יותר בהתאם לדרגת ההסמכה של החשמלאי. לצורך העניין, חשמלאי שיהיה מוסמך לתקן את הקצר בארון החשמל הביתי לא יהיה רשאי להתקין מערכת חשמל של בניין שלם אם אין ברשותו ההסמכה הדרושה לכך. אם כן, קודם ננתח את הצורך שלנו ובהתאם נחפש חשמלאי בנס ציונה והסביבה. בנוסף, כמובן, חשוב ביותר שנבדוק שלבעל המקצוע גם יש את התעודות הנדרשות ונבקש שיציג אותן בפנינו. כפי שציינו, ישנן כמה דרגות בהסמכת החשמלאי:

  1. דרגת חשמלאי עוזר: כשמו כן הוא, העוזר. חשמלאי עוזר אינו רשאי לבצע עבודות חשמל כלל ללא פיקוח של חשמלאי עם הסמכה גבוהה יותר.
  2. דרגת חשמלאי מעשי: מוסמך לבצע עבודות במתח נמוך של 1X40 אמפר. מוסמך לעסוק בביצוע עבודות חשמל כולל עריכת תכניות במתקני חשמל במתח נמוך (למעט תכנון הארקת יסוד) במבנים המשמשים כמשרדים או דירות מגורים.
  3. דרגת חשמלאי מוסמך: אותם הדברים אותם רשאי לבצע החשמלאי המעשי מתייחסים גם לגבי החשמלאי המוסמך. אולם, החשמלאי המוסמך רשאי לעבוד עם מערכות חשמל בעלות מתח גבוה יותר של 3X80 אמפר.
  4. דרגת חשמלאי ראשי: אותן הסמכויות כמו השניים הקודמים עם רישיון לעסוק במערכות עם רמת מתח של 3X250 אמפר.

  ובכן, הדרגות ממשיכות לעלות ומגיעות עד מהנדס חשמל, אבל אלו לא הדרגות שצריכות להעסיק אותנו. לרוב, חשמלאי מוסמך יידע לתת מענה למרבית תקלות החשמל בבית.

   

  חשמלאי בנס ציונה – עבודות חשמל מקצועיות

  יואל ג'רסי הבעלים והמייסד של חברת 'יואל ג'רסי חשמל' הוא חשמלאי בנס ציונה והמרכז בעל ניסיון וידע עתירי שנים ואלפי פרויקטים מרשימים באמתחתו. יואל בעל רישיון חשמלאי מוסמך חרט על דגלו את ערכי המקצועיות, האיכות, השירות ואולי הערך החשוב ביותר – האמינות. פנו אלינו עם כל שאלה והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם תשובה. כי כאמור, חשמל זה לא משחק ילדים.

  חשמלאי בנס ציונה

  מה התפקיד של חשמלאי? מה בודקים לפני שמזמינים חשמלאי מוסמך?

  חשמלאי בנס ציונה יכול להציע מגוון רחב של שירותים עבור קהל יעד בסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי. מצד שני, בחירת אנשי המקצוע גם עלולה להיות משימה מורכבת משום שהיא דורשת התייחסות לשורה ארוכה של היבטים ואלמנטים.

  חשמלאי בנס ציונה שאפשר לסמוך עליו

  תמיד חיפשת חשמלאי שאפשר לסמוך עליו? הגעת למקום הנכון!

  תפקידים ושירותים בולטים של חשמלאי מוסמך בנס ציונה

  היכרות עם סל השירותים של חשמלאי מוסמך יכולה לעזור להזמין אותו. בגלל שיש סוגים שונים של אנשי מקצוע בתחום החשמל ומשום שההסמכה שלהם קובעת מה מותר או אסור להם לעשות, כדאי לדעת מהם השירותים שמאפיינים חשמלאי מוסמך:

  1. תיקון מכונות תעשייתיות – הזמנת חשמלאי מוסמך חשובה גם עבור מפעלי תעשייה. אם מזמינים את החשמלאי הנכון, אפשר לתקן מכונות תעשייתיות ולחסוך בהוצאות.
  2. תכנון והתקנת תשתיות חשמל – התקנת תשתיות חשמל דורשת מעורבות של חשמלאי מוסמך.
  3. תיקון לוחות פיקוד – לוחות פיקוד אפשר לתקן רק על ידי חשמלאי מוסמך שמכיר את התחום ובקיא בו.
  4. תיקון תקלות חשמל – השירות הנפוץ ביותר של חשמלאי הוא תיקון תקלות חשמל. אם בוחרים בצורה נכונה איש מקצוע מן הסוג הזה, מגדילים את הסיכוי לנצל את משאבי תשתית החשמל וגם שומרים על בטיחות המבנה והסביבה.
  5. תכנון והתקנת גופי תאורה – הזמנת חשמלאי מוסמך לתכנון והתקנת גופי תאורה רלוונטית הן עבור אנשים פרטיים והן במשרדים, עסקים וחנויות. בהתקנה כזו, החשמלאי צריך לבדוק את ההתאמה של התשתית לגופי התאורה ולהקפיד על בטיחות.
  6. תכנון והקמת תשתיות תקשורת – חשמלאי מוסמך יכול לבצע תשתיות תקשורת בעסק ובמשרד. ככל שההתקנה והביצוע של התשתיות הן ברמה גבוהה יותר, כך אפשר למנוע תקלות תקשורת ואובדן לקוחות.

  חשמלאי מוסמך שמגיע עד אליך

  יואל ג'רסי הוא חשמלאי מוסמך שמרכז עבורך את השירותים החשובים תחת קורת גג אחת. במקום לבזבז זמן ולספוג את הפגיעה באיכות החיים בגלל מערכת חשמל לא תקינה, רק נותר לך להשאיר פרטים להזמנת חשמלאי בנס ציונה בהקדם.

  חשמלאים מוסמכים

  שירותיו של חשמלאי בנס ציונה מעניקים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדות שונים את המענה המקצועי והאיכותי לו זקוקים. שירות מיומן זה ניתן יהיה לקבל מידיה של חברת 'יואל ג'רסי חשמל' המנוסה. חברתנו מובילה את תחום עבודות החשמל זה למעלה משלושים שנה ומקפידה על השלמת כל עבודה בצורה המיומנת והמקצועית ביותר, זאת תוך התאמת המענה האיכותי ביותר לכל בקשה וצורך שלכם.

  חשמלאי בנס ציונה – עושים את הבחירה המקצועית

  על מנת להבטיח את קבלת המענה המקצועי ביותר מידיו של חשמלאי בנס ציונה, חשוב יהיה לוודא כי אתם מקדישים את מלוא תשומת הלב לבחירה נכונה באותו איש מקצוע מיומן לו אתם כה זקוקים.

  • וודאו כי אתם נעזרים בחשמלאי מוסמך אשר מחזיק ברישיון הנחוץ להשלמת עבודות חשמל החיוניות לכם. כך תוכלו להבטיח את קבלת המענה המקצועי אשר מכיר בצורה מעמיקה את כל הדרכים היעילות ביותר לפתור תקלות מסוגים שונים, זאת תוך שמירה על כל תקנות הבטיחות החשובות.
  • היעזרו בהמלצות לגבי שירותיה של החברה אותה אתם בוחנים. כך ניתן יהיה להבטיח את הפניה אל שירותיהם של אנשי המקצוע היעילים ביותר אשר אחראיים לתוצאות איכותיות ומעניקים שירות אדיב ששם את הדגש על מנה לכל צורך שלכם.
  • העדיפו להיעזר בשירותיהם של חשמלאים אשר יכולים לגבות את עבודתם המיומנת בתעודת אחריות וקבלה אשר מבטיחה את קבלת הסיוע הנחוץ במידה והתקלה ממנה אתם סובלים תחזור על עצמה או תתחלף באחת אחרת.

  חשמלאי נס ציונה 24 שעות

  כולנו מכירים את חשיבותה של מערכת חשמל תקינה אשר מתפקדת בצורה יעילה, זאת גם לאור העובדה כי תקלה בה עלולה להביא לתוצאות הרסניות ומסוכנות. פנו אל חברת 'יואל ג'רסי חשמל' כבר היום והבטיחו את קבלת המענה המיומן והמקצועי אשר מספק את הפתרונות המובילים בתחום עבודות החשמל. לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור מגוון רחב של עבודות, השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 052-8262593.

   

  רוצים לקרוא עוד על כל נושא חשמלי שרציתם לדעת עליו ולא ידעתם איך ??? לחצו כאן

  התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת :

  052-8262593 – חשמל 24 שעות ביממה !

  חשמלאי מוסמך - יואל ג'רסי Iconחשמלאי מוסמך - יואל ג'רסי

  הגת 12, ראשון לציון

  4.8 23 reviews

  • AvatarLior Avraham★★★★★לפני 4 חודשים
   יואל דאג לתאם והגיע בזמן שנקבע, פעל ביעילות וביסודיות ודרש מחיר הוגן. שאפו, תודה רבה. ממליץ בחום.
  • AvatarLior Bahar★★★★★לפני 10 חודשים
   טיפל בתקלה באופן יסודי .ערך בדיקה מקיפה על מנת להבטיח שהתקלה לא תחזור. מחיר הוגן ממליצה מאוד!
  • AvatarMoria Machluf★★★★★לפני 10 חודשים
   הגיע בזמן שנקבע. מקצועי מאוד החליף לוח חשמל בצורה יסודית ונקיה מומלץ מאוד מחיר טוב
  • Avatarדורית שפירא★★★★★2 years ago
   עליי לציין כי יואל גרסי בנוסף על היותו איש מקצוע מעולה ומקצועי, השירות שלו והיחס האנושי והמקצועי עושים את ההבדל. המקצועיות שלו בתחום והידע גרמו לי לרצות לעבוד רק איתו. היתה לי בעיה בחשמל ורק הוא הצליח לעלות על הבעיה במקצועיות וביסודיות. … More ממליצה עליו, ותמיד ארצה לעבוד רק איתו בכל הנושאים שקשורים בחשמל. הלוואי שכולם היו אמינים, מקצועיים וישרים כמוך. תודה רבה
  • AvatarHaim B★★★★★לפני שנה
   סבלני ויסודי .
   לקח את הזמן לפתור את הבעיה (שהייתה לא פשוטה כלל להבין) במקצועיות ובנועם.
   מומלץ בחום
  • Avatarאורלי ביטון★★★★★11 months ago
   יואל חשמלאי מקצוען . טיפל ביעילות בתקלה מחיר שפוי מומלץ בחום!
  • Avatarיוסף לוי★★★★★a year ago
   בחור מקצוען,מהיר ויודע את העבודה.מחירים סבירים ולא מוגזמים.נותן הרגשה שאתה בידים טובות.וזה אכן המצב.
  • Avatarתומר גרינברג★★★★★11 months ago
   בעל מקצוע ברמה גבוהה בעל מקצוע ברמה
  • Avatarאלעזר★★★★★2 years ago
   איש מקצוע ישר ואדיב, התקשרתי כי חשבתי זה חנות, והוא עזר לי במה אני צריך, והפנה אותי לחנות שפתוחה באותה שעה בעיר שלי
  • Avatarלאה ארצי★★★★★2 years ago
   בס"ד, חשמלאי שעזר לי ללא תמורה כספית ונתן לי שירות מקצועי מצוין, יצירתי ומהיר, באדיבות ובחיוך ובזכותו פתרתי את בעייתי. יש לו ידע מקצועי שלא מצאתי אצל חשמלאים אחרים.
  • Avatarעמוס מלמד★★★★★2 years ago
   חשמלאי מעולה. בא ותיקן תקלה במהירות חד וחלק. אדיב. צנוע והוגן במחיר. כבוד.
  • AvatarGuy Peleg★★★★★2 years ago
   מקצוען אמיתי!!! פתר לי את בעית החשמל ועל הדרך בעית מזגן. אלוף
  • Avatarאורי מזרחי★★★★★2 years ago
   חשמלאי מקצועי מאד עם הרבה נסיון אדיב ונחמד תודה על השירות!
  • Avatarאלי גג אחד★★★★★2 years ago
   חשמלאי מקצועי פתר לי בעית קצר ישר במחיר עוגן מומלץ בחום
  • AvatarAvi R★★★★★2 years ago
  • Avatartomer becker★★★★★3 years ago
   מקצועי. אמין. הגיע לפני הזמן. וביצע את העבודה תוך שיתוף פעולה מלא עם יתר בעלי המקצוע הרלווניטים.
  • Avatarעידן חדש★★★★★3 years ago
   בחור נהדר... בא בזמן, עשה את העבודה בצורה מקצועית וגם ניקה אחריו.ממליץ
  • AvatarNir Sidi★★★★★4 years ago
   החלפת חצי אוטומאט בארון חשמל ,נתן מענה מהיר שירות מעולה ומקצועי ,מחיר הוגן
  • Avatarאלעד מ★★★★★12 years ago
   יואל ג'רסי החשמלאי מספר אחד בראשון לציון!! שירות מעולה!
  • Avatarאבי אלימלך★★★★★7 months ago
   ידדותי, קצר ומקצועישירותים: Installation, Electrical outlet & switch installation, General repairs, Electrical outlet & switch relocation
  • AvatarAya David★★★★★a year ago

  תארו לעצמכם את המצב הבא: אתם יושבים בבית מול הטלוויזיה אחרי עוד יום עבודה מתיש. פתאום בלי התראה מוקדמת יש הפסקת חשמל ואתם שומעים גם את הפקק קופץ מארון החשמל. אתם נזכרים שלפני כמה דקות חיברתם לחשמל את הטוסטר שרק חזר מתיקון, ואתם בטוחים שהוא המכשיר שמקפיץ את החשמל ואם רק תנתקו אותו ותרימו בחזרה את המפסק, החשמל יחזור לעבוד. אתם עושים את זה אבל עדיין החשמל לא חוזר ואתם מבינים שהבעיה היא מורכבת יותר. בירור קצר עם השכנים מבהיר לכם שהבעיה היא רק שלכם ולא של אף אחד אחר. אם אתם גרים בנס ציונה, השלב הבא הוא לאתר חשמלאי במס ציונה ואם אתם מחפשים את הטוב ביותר, יואל ג'רסי הוא האיש.

  חשמלאי בנס ציונה עם ההסמכה הרצויה

  אם אתם מחפשים חשמלאי בנס ציונה אתם צריכים לדעת שיש כמה סוגים של חשמלאים. יש את החשמלאי העוזר שכשמו כן הוא – עוזר. הוא חייב לעבוד תחת פיקוח של חשמלאי מוסמך והוא ממש לא מי שאתם מחפשים שיפתור לכם את הבעיה. יש חשמלאי מעשי שרשאי לבצע עבודות במתח נמוך, ויש את זה שמעליו שיכול לבצע את כל עבודות החשמל והוא מוסמך למעשה לכל דבר ועניין.

  חשמלאי בנס ציונה שתצטרכו בשביל לפתור לכם את הבעיה, צריך כמובן להיות חשמלאי מוסמך. הוא צריך להיות כזה שמגיב מהר ואם הבעיה היא בערב הוא אמור לתת לכם שירות גם בשעה הזו אבל בכל מקרה, הוא צריך להיות חשמלאי שעובד בבטיחות מלאה וכזה שעושה עבודה לא פחות ממושלמת.

  על חשמלאים לא מתפשרים!

  אם אתם מחפשים חשמלאי בנס ציונה אתם צריכים את הטוב ביותר בשבילכם ולא להתפשר על פחות מזה. אתם צריכים מישהו שיעשה עבודה טובה ובטח לא יגדיל את הנזק, מישהו שיש לו את הניסיון הדרוש וישמח לתת לכם שירות עם חיוך. כזה הוא יואל ג'רסי המומחה לחשמל, איש מקצוע עם יידע רב ועם אין ספור לקוחות מרוצים.

  רוצים לדעת יותר? לקבל הצעת מחיר? חייגו כבר עכשיו למספר 052-8262593 והוא ישמח לחזור אליכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ